Retrakár/Vodič Vysokozdvižného Vozíka - dvojzmenná prevádzka, voľné víkendy

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
WEINDEL LOGISTIK SERVICE SR spol. s r.o., Senec
Termín nástupu
dohodou
1 275 - 1 365 EUR/mesiac1095 EUR + výkonnostná odmena do výšky 180 EUR .Po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy na 1150 EUR + ďalšie extra odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie štandardných skladových činností (príjem, výdaj, naskladnenie, vyskladnenie tovaru)
• Vykládka a nakládka nákladných vozidiel podľa DL
• Interné presuny tovaru v rámci firmy
• Priebežná kontrola funkčnosti a čistoty skladových zariadení, mobilného parku, strojov a hlásenie porúch vedúcemu zmeny

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné hradené zamestnávateľom
• Zamestnávateľom zabezpečená a hradená doprava z vybraných smerov/ finančný príspevok na dopravu
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Platný preukaz na VZV výhodou (nie je podmienkou- prípadné obnovenie zabezpečíme)
• Ročný dochádzkový bonus a ďalšie odmeny na základe splnenia firemných cieľov
• Bonus za odporúčanie kandidáta, narodeninová odmena
• Iné nefinančné benefity (Firemné akcie, vianočný a veľkonočný balíček, ovocné a vitamínové dni)
• Hradené poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania u zamestnancov na dobu neurčitú

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť, samostatnosť a proaktívny prístup k práci
• Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Szeidemannová
E-mail: poslať životopis