Logo Visio Broker s.r.o.

Manažér

Visio Broker s.r.o.

Plynárenská 1, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 000 - 3 500 EUR/mesiacMzdové podmienky: provízne možnosti bez obmedzení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny? Chceš byť pánom svojho času a mať vždy možnosť slobodného výberu pre seba a Tvojich klientov? Tak využi aktuálne rozširovanie nášho tímu, do ktorého hľadáme nových partnerov a ponúkame Ti možnosť začať písať vlastný podnikateľský príbeh.

Vašou hlavnou náplňou bude:

-Vzdelávať sa
-Rozvoj manažérskych a podnikateľských zručností
-Stretnutia s klientami (osobne alebo online)
-Riadenie, podpora a rozvoj vlastného tímu (adaptácia nováčikov, tréningy, porady...)
-Získavanie a správna adaptácia nových členov tímu
-Konzultácia obchodných prípadov s členmi tímu

Čo od Vás očakávame:
-Partnerský prístup
-Transparentnú komunikáciu
-Chuť budovať obchodný tím a napredovať
-Samostatnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci
-Pozitívny a blízky vzťah k obchodnému prostrediu a oblasti financií
-Úspešne absolvované skúšky NBS
-Čistý register trestov
-Dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (minimálne)

- Provízie bez limitu
- Úspešné podnikateľské prostredie, budovanie vlastnej firmy
- Možnosť využitia profesionálnych kancelárií ako aj HO
- Možnosť sprostredkovať produkty naprieč finančným trhom (poistenie, investície, dôchodky, hypotekárne a spotrebiteľské úvery, tak pre FO ako aj PO)
- Motivujúci kariérny rast
- Silné zázemie stabilnej a dynamickej firmy

Po spracovaní životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Skype - Základy
Zoom: Video Conferencing - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Láka Vás zastávať kľúčovú pozíciu v oblasti finančných služieb?
Vyhľadávate samostatnosť a zodpovednosť?
Veľa energie a ťah na bránu?
Chcete sa pripojiť k spoločnosti, ktorá je jednou z najúspešnejších značiek na trhu?
Ak áno, pošlite životopis

Sme súčasťou skupiny Brokeria, a.s.. Brokeria, a.s. je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sprostredkovania, zapísaná v registri samostatných finančných agentov vedeným Národnou bankou Slovenska. Do nášho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú plnohodnotnou súčasťou nášho dynamického obchodného tímu. Naším cieľom je vybudovať silný, profesionálny a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.

Kontakt