Práca v Holandsku pre skladníkov v spoločnosti De Jong Verpakking. Jednoduchá práca za atraktívnu mzdu až do 28,70€/h. Napíš nám ešte dnes.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
De Lier, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, alebo priebežne podľa potreby zamestnávateľa
14,35 - 28,7 EUR/hod.Atraktívna mzda: ​•základná mzda 14,35€/h brutto + 20% príplatok za prácu na 3 ​zmeny /16% príplatok za prácu na 2 zmeny •príplatok za nadčasy (nad 40h) 125% ​•príplatok za prácu v sobotu 150% ​•príplatok za prácu v nedeľu 200% •ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% holiday money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

De Jong Verpakking je popredným dodávateľom obalov na trhu. Do svojho tímu hľadajú nových motivovaných pracovníkov.

Jedná sa o jednoduchú prácu za atraktívnu mzdu!

Vzhľadom na charakter práce zamestnávateľ uprednostňuje mužov.

Náplň práce:

• Zodpovednosť za operácie výroby obalov podľa stanovených noriem kvality.

• Spolupráca s inými členmi tímu na dosahovanie stanovených výrobných cieľov.

• Príprava a balenie objednávok.

Spoločnosť pracuje na 2 alebo 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná).

Možnosť pracovať nadčasy, ktoré sú riadne platené.
Zamestnávateľ poskytuje veľmi atraktívne finančné ohodnotenie.

Viac informácií o pracovnej ponuke a aj video zo spoločnosti nájdete tu:

Využite množstvo výhod!

​• Atraktívna mzda a pravidelné hodnotenie výkonu.
• Možnosti odborného a osobného rozvoja.
• Moderné pracovné prostredie so špičkovou technológiou.
​• Príležitosť pripojiť sa k stabilnej a inovačnej spoločnosti.
• Kultúrna rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.
​• V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.
• Nízke vstupné náklady.
​• Stabilná práca.
​• Holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie.
​• Týždenná mzda.
​• Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca. ekvivalent 13.ho platu).
​• Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
​• Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.
​• Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
​• Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom.
​• Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Zabezpeč si svoje miesto a pošli svoj životopis ešte dnes na [email protected]
Určite sa Ti ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

De Jong Verpakking je popredným dodávateľom obalov na trhu. Sú známi pre ich kvalitnú výrobu a inovácie v oblasti obalových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Hľadáme motivovaných, komunikatívnych, tímových kolegov, ktorí berú svoju prácu seriózne. Potrebujete sa dohovoriť po anglicky a mať záujem zaučiť sa v oblasti výroby obalov.
Odmeníme sa Ti prácou v TOP spoločnosti a výbornou mzdou!

​Oceníme, pokiaľ máš skúsenosť s prácou v sklade a máš vodičský preukaz. Nie je to však podmienka.​

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt