Špeditér/ka

UNITY s. r. o.

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia a riadenie logistiky a medzinárodnej prepravy.
- Nakupovanie prepravy, dopyty, vyhodnocovanie ponúk a výber
prepravných a špedičných spoločností.
- Komunikácia s dopravcami, zákazníkmi a vodičmi.
- Príprava harmonogramov prepravy, vyhľadanie optimálnych trás pre
vozidlá, vyskladanie vozidiel, sledovanie prepravy.
- Cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami (nákup a
predaj kamiónových prepráv).
- Príprava zmlúv s prepravnými a špedičnými spoločnosťami.
- Administratívne práce spojené so zabezpečením medzinárodnej
prepravy.

- Nadštandardne finnančné ohodnotenie !
- Zaujímavé osobné ohodnotenie k mzde
- Firemný mobil (aj na súkromné účely)
- Pravidelný firemný teambuilding
- Mladý a dynamický kolektív

Informácie o výberovom konaní

Sú cudzie jazyky a komunikatívnosť tvoja silná stránka?
Cieľavedomosť a progres sú dve vlastnosti na ktorých ti záleží ?
Potom hľadáme práve teba a budeme radi, ak sa pridáš do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý

- Technická zdatnosť pri práci s PC
- Zodpovednosť , odolnosť voči stresu
- Komunikatívnosť , cieľavedomosť, ochota
učiť sa novým veciam

O nás
Profesionálne špedičné služby poskytované 24 hodín denne a 7 dní v týždni - to je špedičná firma UNITY. Vďaka širokým sieťam kontaktov vždy dokážeme zaistiť to najlepšie možné riešenie dopravy, presne podľa individuálnych potrieb každého klienta. Ponúkame rýchlu, kvalitnú a ekonomicky prívetivú prepravu tovaru. Vďaka našim znalostiam prepravného odvetvia dokážeme zostaviť efektívny plán prepravy. A pretože nechceme prevážať vzduch, naše vozidlá sú vždy plne vyťažené. Nebojíme sa žiadnej výzvy. Tak sa obráťte na nás, prevezieme vám čokoľvek, odkiaľkoľvek, kamkoľvek a kedykoľvek. Nezáleží na tom, či ide o vnútroštátnu, či medzinárodnú prepravu...my zvládneme všetko, čo sa týka špedície!

Vieme, že najdôležitejšou komoditou je čas.
Prečo?
Pretože čas sú peniaze. Preto si zakladáme na tom, aby všetko plynulo ako má.
Telefóny berieme okamžite a rýchlosť prístupu je jedným z našich primárnych cieľov. Máme všetko na vybavenie tých najvýhodnejších podmienok prepravy. Radi rokujeme s ľuďmi a máme trpezlivosť zaistiť tie najlepšie služby každému nášmu zákazníkovi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Erdelyiová
Tel.: +421948070070
E-mail: poslať životopis