Zaujímavá práca pre skúsených skladníkov s preukazom VZV. Mzda až 1500 EUR! Ubytovanie zabezpečené

1 500 EUR/mesiac
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Stará Ľubovňa
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá spolupráca pre skladníkov s VZV. Pravidelné zálohy až 200 € týždenne!

Stále hľadáte prácu? Pridajte sa k nám! Do nášho tímu skladníkov v Bratislave hľadáme nových kolegov.

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke (8 hod.)

Náplň práce:
  • obsluha VZV a manipulačnej techniky
  • preberanie materiálu- vykládka/nakládka kamiónov
  • práca so skenerom
  • prijem materiálu a vydaj materiálu do výroby
  • dodržiavanie výrobných postupov

  • nadštandardné príplatky
  • osobné ohodnotenie až 10 %
  • mesačný dochádzkový bonus až 50 €
  • ročný dochádzkový bonus až 100 €
  • prijemný kolektív
  • doprava zo širokého okolia zabezpečená (Galanta, Sereď, Šaľa, Dunajská Streda, Nitra, Hlohovec, Trnava, Malacky)
  • možnosť ubytovania v blízkom okolí
  • stravné lístky v hodnote 5,85 EUR
  • možnosť kariérneho rastu
  • možnosť týždenných záloh
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
  • čisté a bezpečne pracovné prostredie

V prípade, že máte záujem o ponúkanú prácu, neváhajte nás kontaktovať telefonicky.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • platný preukaz na VZV
  • skúsenosť s pracou na VZV
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny
  • manuálna zručnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Mgr. Lucia Hudáková

+421940509817

[email protected]

Mám záujem