Špecialista rozvoja podnikania

Stredoslovenská energetika, a. s.

1 390 EUR/mesiacPriemerná hrubá mesačná mzda 1.870 EUR, zložená zo: základnej zložky hrubej mesačnej mzdy 1.390 EUR + štvrťročnej výkonnostnej prémie do výšky 20 % základnej mzdy za každý mesiac v hodnotenom štvrťroku (pri 100 % hodnotení 278 EUR) + Dovolenkovej mzdy vo výške 56 % základnej mesačnej mzdy v mzde za mesiac máj (778 EUR) + Vianočnej mzdy vo výške 56 % základnej mesačnej mzdy za mesiac október (778 EUR) + Ročnej odmeny závislej od hospodárskeho výsledku – pri 100 % plnení vo výške 968 EUR (vyplatenej v 2 častiach – záloha 50 % v mzde za mesiac august a doplatok najneskôr v mzde za mesiac apríl nasledujúceho roku) + z ďalších zložiek mzdy (príplatky, odmeny za mimoriadne úlohy, účasť na projektoch, ako aj ďalšie zložky odmeňovacieho systému)
Pri Rajčianke 8591/4b, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hybridný pracovný model: po zaškolení a dohode s nadriadeným možnosť práce z domu 60 % a 40 % z pracoviska zamestnávateľa.

Hľadáme odborníka v oblasti energetiky so znalosťou fungovania komoditného trhu, energetickej legislatívy. Špecialistu, ktorého energetika baví, má prehľad o aktuálnych dlhodobých trendoch v tejto neustále sa meniacej oblasti, zároveň rozumie ekonomickým modelom a dokáže svoje názory odborne odprezentovať. Ponúkame stabilnú dlhodobú spoluprácu na divízii Stratégia a rozvoj podnikania s možnosťou neustáleho odborného rozvoja a dynamikou práce.

Vašimi hlavnými zodpovednosťami ako špecialistu rozvoja podnikania bude analýza rozvojových príležitostí na trhu s cieľom rozšírenia pôsobnosti spoločnosti, príprava prezentácií pre stretnutia s potenciálnymi partnermi v oblasti modernej energetiky, analýza strategických dokumentov prijímaných na európskej úrovni s cieľom identifikácie rozvojových príležitostí v oblasti produktov pre odberateľov.

Dôležitou súčasťou Vašej práce bude pravidelná analýza energetickej legislatívy vo vzťahu k možnostiam poskytovania nových produktov a služieb v rámci dynamicky sa rozvíjajúceho energetického trhu. Budete sa venovať monitoringu vývoja národného legislatívneho rámca pre oblasť energetiky, tvorbe analýz rizík a dopadov zmien legislatívy na interné procesy spoločnosti, spracovávaniu pripomienok k novým legislatívnym návrhom, pripravovať a presadzovať návrhy na úpravu legislatívy s cieľom podporovať rozvoj podnikania spoločnosti.

Pracovné miesto je priamo v gescii riaditeľa divízie Stratégia a rozvoj podnikania, s ktorým budete úzko spolupracovať. Vhodný kandidát by mal mať vysokoškolské vzdelanie so zameraním na energetiku, ekonomiku či právo. Samozrejmosťou je práca s MS Office na pokročilej úrovni, predovšetkým MS PowerPoint, MS Excel a MS Word. Denne budete využívať komunikačné kanály MS Outlook a MS Teams. Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni sú nutnosťou, ako i komunikácia v anglickom jazyku na úrovni B2. Samozrejmosťou je vodičské oprávnenie skupiny B.

Z osobnostného hľadiska si táto pozícia vyžaduje zodpovedného, samostatného, precízneho človeka s analytickým a koncepčným myslením. Nevyhnutné pre nás sú nielen Vaše skúsenosti a odbornosť na poli energetiky, ale i Váš záujem o túto oblasť, o neustále sledovanie zmien a vyhodnocovanie ich dopadov na našu spoločnosť. Energetika by mala byť Vašou vášňou, ktorá Vás napĺňa a nie je len povinnosťou, či potrebou pracovať.

Zamestnajte sa u nás a získate

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, právo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, analytické a koncepčné myslenie

Vážení uchádzači, v prípade záujmu zašlite ŽIVOTOPIS so zameraním na Vaše odborné znalosti v zmysle našich požiadaviek na pracovnú pozíciu a MOTIVAČNÝ LIST, v ktorom popíšete, prečo ste sa rozhodli reagovať na našu pracovnú ponuku a prečo ste vhodným kandidátom.

SPRACOVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Tichý
Tel.: +421905843754
E-mail: poslať životopis