Logo SpedDKa s.r.o.

Obchodník v odbore medzinárodná doprava a logistika

SpedDKa s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+200 EUR pohyblivá zložka + mesačné odmeny podľa dosiahnutých obchodných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude :

  • Aktívna akvizícia nových zákazníkov
  • Prezentácia logistických riešení
  • Cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami (nákup a predaj kamiónových prepráv) v spolupráci so špedičným oddelením
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Prezentácia spoločnosti a vypracovanie cenových ponúk
  • Pravidelný reporting
  • Tvorba databázy klientov v systéme CRM

My ti vieme ponúknuť:

  • Stabilná práca
  • Pravidelná mesačná mzda
  • Motivujúci bonusový systém (odmena % z obratu)
  • Služobný automobil po dohode aj na súkromné účely
  • Notebook, internet
  • Mobilný telefón
  • Príspevok na stravu
  • Kafetéria

V prípade záujmu, nám prosím pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v spoločnosti SpedDKa.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky, znalosti .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame:

Tvojou prednosťou by mala byť predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii, snaha do našej spoločnosti priniesť Tvoje vedomosti, skúsenosti a plány s nami rásť.
Rozhodne by si mal byť komunikatívny a mal by si mať chuť napredovať, plánovať a profitovať.

Spoločnosť SpedDka s.r.o je mladou, dynamicky rastúcou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na komplexné logistické riešenia. Poskytujeme široké spektrum dopravných a logistických služieb, ktoré zahŕňajú vyťažovanie vozidiel, špedíciu a prepravu v cestnej doprave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Molnárová
Tel.: +421911114352
E-mail: poslať životopis