Business Development Manager

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
2 000 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Tvoje skúsenosti. Ku mzde prislúchajú aj mesačné odmeny v závislosti od Tvojho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

- Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme seniorného obchodníka s praxou, ktorý vyniká dlhoročnými skúsenosťami v oblasti obchodu a svojou samostatnosťou.
- Hľadáme obchodného žraloka vo vodách Dunaja, ktorý sa nebojí nových výziev, má silné nielen komunikačné ale aj prezentačné schopnosti, je silne zákaznícky orientovaný a ideálne prichádza z mediálneho prostredia, takže pozná aj stranu zadávateľa.
- Je zodpovedný za celý obchodný proces, od oslovenia potenciálneho klienta, cez vypracovanie obchodnej ponuky, cenotvorby, negociácií až po samotné uzatvorenie kontraktu.
- Dôležitú rolu zohráva komunikačná a negociačná schopnosť. Skvelé prezentačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie sú pre stretnutia s klientami nevyhnutné.

Hlavné úlohy, ktoré zastrešíš vyzerajú takto:

- Nastavovanie obchodnej stratégie spoločnosti
- Komunikácia so strategickými klientmi spoločnosti prevažne marketingoví riaditelia, obchodní riaditelia, šéfovia PR a eventových agentúr
- Akvizícia kľúčových obchodných partnerov
- Identifikácia nových obchodných príležitostí
- Prezentovanie produktov spoločnosti (zabezpečenie workshopov, tlačových konferencií, prezentácií , interných vyhodnotení a sedení, večierky, mimoriadne porady, teambuildingy, školenia, odborné konferencie)
- Samostatné vypracovávanie obchodných ponúk a príprava prezentačných materiálov
- Prieskum trhu, analýza trendov
- Úzka spolupráca s marketingovým a eventovým oddelením
- Pravidelný reporting výsledkov priamo vedeniu spoločnosti

Ak sme Ťa zaujali, si komunikačne zdatný, tímový a pozitívne naladený človek, pokračuj v čítaní ďalej, teraz je na rade čo ti za tvoj výkon ponúkame my!

Čo ponúkame?

- Okrem práce v mladom a dynamickom kolektíve Ti poskytneme možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
- Služobné auto s parkovacím státím
- Služobný telefón aj notebook
- Čakajú Ťa tiež zaujímavé teambuildingy a rôzne teamové aktivity.
- Zamestnanecké zľavy - zľavy na dovolenky a plavby
- Školenia odborného charakteru
- Samostatnosť a časová flexibilita

Štruktúrované životopisy posielajte na mailovú adresu: [email protected]

V prípade vášho záujmu pošlite svoj životopis na adresu SATUR TRAVEL, a.s., ICO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava, e-mailom na [email protected]. Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Eekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, Sales Manager, Key Account Manager

Počet rokov praxe

5

- Najmenej 5 rokov aktívnej praxe na obchodnej pozícií
- Prax na strane klienta / zadávateľa výhodou
- Dravosť a cieľavedomosť
- Proaktivita pri riešení nečakaných aj komplikovaných situácií
- Schopnosť pracovať samostatne
- Ochota a ústretovosť
- Silné komunikačné schopnosti a negociačné vlastnosti
- Silná orientácia na klienta
- Silné prezentačné schopnosti
- Znalosť anglického jazyka
- Strategické a analytické myslenie
- Výborná znalosť PC Office

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. (SPaP-LOD), je operátor bratislavského Osobného prístavu a vedúci prevádzkovateľ lodnej osobnej dopravy na rieke Dunaj v Bratislave a okolí, zabezpečujúci širokú ponuku vyhliadkových plavieb, prepravy osôb na pravidelných linkách a plavieb na objednávku.
Odchody lodí v Bratislave sú priamo z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza na bratislavskom nábreží rieky medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy.

Viac informácii: www.lod.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanessa Krčulová
E-mail: poslať životopis