Referent logistiky s NJ - priemerná mesačná mzda 1600 €

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1600 zahŕňa základnú mzdu + prémie a bonusy. Detailná kalkulácia hrubej mzdy bude prezentovaná na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobného závodu v Nitre hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorého hlavnou úlohou bude najmä:

príprav podkladov pre vývoz (CMR, dodacie listy)

objednávanie dopravy
vytváranie objednávok, tlačenie etikiet

objednávanie dodávok, objednávanie vratných obalov

sledovať plán vratných obalov, vykonávanie inventúr obalov

spracovanie vývozu, spracovanie podkladov pre fakturáciu

- zaškolenie v materskej firme v Nemecku (cca 1 mesiac)
- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou
- každoročné prehodnocovanie platu
- možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
- mesačné výkonnostné prémie (10% základnej mzdy)
- odmena za zlepšovacie návrhy
- benefity zo sociálneho fondu

V prípade, že vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom za účelom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti  logistiky /špedície / expedície veľmi vítaná
• komunikačná znalosť nemeckého - denná komunikácia s kolegami v materskej firme a prepravcami
• výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• pro-zákaznícky orientovaný prístup, orientácia na obchod a dosahovanie výsledkov
• dynamická osobnosť
• ochota vzdelávať sa a ochota vycestovať do materskej firmy kvôli zaškoleniu na pracovnú pozíciu (cca 1 mesiac podľa harmonogramu)

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt