Logo REMING CONSULT a.s.

Samostatný účtovník

REMING CONSULT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacZákladná mzda je uvádzaná ako základ, závisí od skúseností a praxe, poskytujeme 13.plat, prémie, mimoriadne odmeny, príplatky a mnohé iné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva,
- spracovanie ročnej uzávierky, daňového priznania pre VUJ,
- spracovanie DPH, Dane z MV, štatistík,
- komunikácia so štátnou správou,
- komunikácia s audítorskou spoločnosťou a pod.

zodpovedajúce finančné ohodnotenie, osobný a profesijný rast, široké možnosti ďalšieho vzdelávania, práca v stabilnej spoločnosti, práca v dynamickom kolektíve, sociálne výhody aj pre rodinných príslušníkov /kultúra, šport, výlety a pod./, príjemné pracovné prostredie/, dovolenka naviac, sick day a mnohé iné, ktoré Vám radi odprezentujeme pri osobnom pohovore

kompletný štruktúrovaný životopis s vlastnými referenciami v slovenskom jazyku nám zasielajte na e-mail [email protected], Radi Vás zaradíme do výberového konania. Za prejavený záujem ďakujeme všetkým uchádzačom. Na osobné pohovory pozveme/telefonicky/ len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky na uvedenú pozíciu. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
MS Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomiky

Počet rokov praxe

5

Ak ste zodpovedná/ý, flexibilná/ý, komunikatívna/y, ste precízna/y, dodržiavate termínovú disciplínu, ak ste ochotná/ý spolupracovať v každej situácii, ste odolná/ý voči stresu, máte najvyššie predpoklady na uplatnenie svojich poznatkov v našej spoločnosti.

REMING CONSULT a.s. je líder na trhu projektových spoločností so stabilným zázemím s celoslovenskou pôsobnosťou. Oblasť v projekcii je zameraná najmä na dopravnú infraštruktúru a s ňou súvisiace stavby, občianske, bytové, administratívne a priemyselné stavby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Bednáriková
Tel.: +421250201813
E-mail: poslať životopis