Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Bratislava III, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Biznis analytik - brigáda

Máš analytické a logické myslenie? Práca s excelom nie je pre teba žiaden problém? Pridaj sa do nášho tímu Trade execution, kde hľadáme šikovného brigádnika/čku, ktorý/á popri škole zvládne aj pracovať.

Náplň práce:

• príprava a spracovanie dát pre tvorbu reportov
• práca so zákazníckymi dátami a dátami od predajných tímov
• pomocné činnosti pri príprave reportov
• spolupodieľanie sa tvorbe prezentácií ohľadom výsledkov jednotlivých analýz.
• podpora celého oddelenia Trade execution

Požiadavky na kandidáta:

• Min. SŠ vzdelanie
• Prax s prácou s dátami, reportmi a analýzami je vítaná
• Samostatný a zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť pracovať s číslami
• Logické a analytické myslenie
• Tímový hráč
• Výborná znalosť Excelu - Ovládanie bežných funkcií excelu: vlookup, if... /chápanie vzťahov medzi objektmi excelu – hárky, zošit, pomenované oblasti, typy prilepovania, typy formátu dát / kontingenčné tabuľky
• Anglický jazyk - min. mierne pokročilá úroveň

Ponúkame:

• Neformálnu, otvorenú a transparentnú firemnú kultúru. Dať si kávu v kuchynke s riaditeľom? Prečo nie?!
• Spoluprácu s firmou, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie. Udržateľnosť je prirodzenou súčasťou nášho podnikania aj firemnej stratégie (projekty ako uhlíková neutralita, zníženie priemernej spotreby vody, plne cirkulárne obaly,...).
• Prácu pestrú, ako je portfólio našich nápojov!
• Spoločnosť, kde môžeš byť sám/sama sebou. U nás do kancelárie v obleku a v lodičkách chodiť nemusíš! Podporujeme jedinečnosť a autenticitu.
• Zamestnávateľ, ktorým sa môžeš chváliť nie len pri pive!
• Spoločnosť, ktorá dbá na wellbeing a podporuje work-life balance
• Pracovná zmluva: Dohoda o brigádnickej práci študenta, dohoda o vykonaní práce

Kontakt:

Katarína Kratochvílová
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.