Obchodník zemědělských produktů přímo z výroby

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Beckov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářské výrobě a zemědělství hledáme obchodníka výrobků přímo z výroby.

Práce je hlavně v prodeji zákazníkům přímo ze dvora zemědělské farmy. Jedná se o výrobky ovocné, zeleninové, maso, med apod. vše v bio kvalitě přímo z výroby. Dále po zaučení půjde o dodávky do zasmluvněných restaurací a obchodů a vyhledávání nových odběratelů. Auto pro rozvoz odběratelům je samozřejmě zajištěno. Hledáme pracovitého člověka, který se nebojí papírování, administrativy a práce a hlavně je milý a komunikativní pro jednání se zákazníky.

Vhodný člověk by měl být mít relevantní SOU/SŠ nejlépe potravinářského nebo zemědělského zaměření. Mělo by se jednat o osobu s pozitivním vztahem k přírodě. Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce.

Pracovní doba je klasicky 7 - 15:30, ale je možné se různě přizpůsobovat podle potřeby.
Pozice je lokalizovaná do Beckova u Nového Mesta nad Váhom.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, mzdu s prémiemi za objem prodejů až 2000 € a firemní benefity podle praxe a výsledků práce. Ale je nutné si uvědomit, že to opravdu záleží na výsledcích.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2024 (zbývá ještě 29 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Společnost zabývající se zemědělskou a potravinářskou výrobou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Zemědělství, potravinářství

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchodu

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vztah k přírodě. Komunikativnost. Schopnost dělat obchody.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Leoš Fikeis Ph.D.
Tel.: +420731526255
E-mail: poslat životopis