Logo MAN Truck &  Bus Slovakia s.r.o.

Abiciózny/-a predajca/-kyňa nových nákladných vozidiel zn. MAN

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacMzda s skladá zo základnej + variabilnej časti mzdy. Ako bude vyzerať Tvoj mesačný zárobok, predstavíme na osobnom stretnutí!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Predajcu/-kyňu nových nákladných vozidiel, ktorý/-á sa postará o ŽILINSKÝ KRAJ. Máš skúsenosti s predajom nákladných vozidiel, stavebných alebo poľnohospodárskych vozidiel či strojov, alebo skúsenosti s predajom pneumatík či náhradných dielcov? Potom čítaj ďalej :-)

Čo je úlohou predajcov v MAN?

•Budeš predávať nové nákladné úžitkové vozidlá značky MAN a pri predaji vozidiel budeš predávať aj popredajné služby, napr. servisné zmluvy, predĺžené záruky.

•Budeš identifikovať potreby zákazníkov a pripravovať riešenia, cenové ponuky, prezentácie s využitím nástrojov a metód MAN.
•Aby si bol/a úspešným predajcom, musíš aktívne vyhľadávať potencionálnych zákazníkov vo zverenej oblasti, ktorú veríme, že dobre poznáš a ak nie, tak Ti samozrejeme pomôžeme.
•Dobrý/-á kandidát/-ka vie, že dôležitou súčasťou je starostlivosť a udržiavanie vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi ako i s novými zákazníkmi.
•Táto pozícia nie je o kancelárii, ale je dôležité byť v teréne a cestovať každý deň, pretože veríme v silu osobných stretnutí. Na cestovanie vo zverenom regióne Ti bude slúžiť služobné vozidlo, ktoré môžeš používať aj na súkromné účely na základe interných pravidiel MAN.
•Budú dni, kedy budeš samozrejme aj v kancelárii a k tomu patrí administratíva, ako napríklad príprava cenových ponúk, kalkulácií, reportov a pod.
•Budeš patriť do tímu skúsených a skvelých salesákov
• Budeš sa zúčastňovať pravidelných meetingov a rôznych obchodných podujatí či školení.
Ďalšie podrobné informácie si preberieme na osobnom stretnutí.

Získaš prácu v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti so silným menom na trhu, vďaka ktorému si môžeme dovoliť investovať ako do našich áut, tak aj do našich zamestnancov! Ďalej Ti vieme ponúknuť:

• motivačné ohodnotenie, ktoré Ti umožní získať nadštandardný zárobok;
• ročný bonus na základe splnenia plánu;
• príspevok na letnú a zimnú dovolenku, ktorý Ťa určite poteší;
• 100% príspevok zamestnávateľa na stravovanie bez ohľadu na dni absencie v hodnote 6,50€/1 odpracovaná smena;
• úrazové poistenie Ti taktiež v 100% výške zaplatí zamestnávateľ;
• 3 dni sick days (3 dni zdravotného voľna);
• ročná valorizácia základnej mzdy podľa platnej kolektívnej zmluvy;
• v MAN podporujeme vzdelávanie, preto budeš mať neobmedzený prístup na vzdelávací portál SEDUO a podporujeme jazykovú výučbu anglického alebo nemeckého jazyka, výber necháme plne na Tebe a Tvojom nadriadenom;

• flexibilný pracovný čas, možnosť home office;

Zamestnanecké benefity stále rozširujeme, tak aby motivovali našich zamestnancov, preto medzi ďalšími benefitmi nájdeš aj: odmena za pracovné výročie, rozšírenie vodičského oprávnenia o skupinu C pre vybrané pracovné pozície, služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobilný telefón na súkromné účely, výhodné cestovné poistenie pre Teba a Tvoju rodinu. Káva, čaje a minerálne vody sú samozrejmosťou. V neposlednej rade príjemné pracovné prostredie a podporu vedenia spoločnosti.

Ak si zvedavý/-á na ďalšie benefity, tak klikni na našu KARIÉRNÚ STRÁNKU a ZISTI VIAC!

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, prosím, pošli nám tvoj životopis prostredníctvom tlačidla "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať pre MAN, avšak kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, Technické, Strojárske,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 až 10

Požadujeme:
• prax v predaji nákladných vozidiel alebo stavebných či poľnohospodárskych strojov, pneumatík, náhradných dielcov;
• prax s predajom nákladných vozidiel je veľkou výhodou, avšak nie podmienkou;
• orientácia na zákazníka;
• aktívny, zodpovedný prístup k práci;
• komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť, trpezlivosť a priebojnosť;
• reprezentatívne vystupovanie;
• aktívny vodič podmienkou;
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou, avšak nie podmienkou;

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., slovenský importér, vznikol roku 1997 ako dcérska spoločnosť MAN. V októbri 2001 bolo v Bratislave otvorené nové „Truck centrum“ pre úžitkové vozidlá MAN, ktoré začalo ponúkať zákazníkom kompletné služby v troch oblastiach: predaj vozidiel, náhradné dielce a servis. Táto udalosť predstavovala významný moment pri etablovaní značky na slovenskom trhu. Vtedy mala slovenská filiálka mníchovského výrobcu 19 zamestnancov, ale o dva roky neskôr ich bolo už 40.
Na porovnanie: Dnes v MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o. pracuje viacej ako 80 zamestnancov, z ktorých väčšinu tvoria mechanici, dielenskí majstri, prijimací technici a zamestnanci administratívy.

Naša spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o sa v prestížnej ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ 2023 umiestnila v TOP10 najlepších spoločností v kategórií automobilový priemysel v Slovenskej republike.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Konopová
Tel.: +421902046620
E-mail: poslať životopis