Skladník príjmu tovaru

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Trnava
1 340 EUR/mesiacNástupná hrubá mesačná mzda 1100 € + mesačný bonus do 165 € + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti aktuálne obsadzujeme pracovné miesto Skladníka, ktorý pracuje väčšinou na retraku.
Ak máte skúsenosť s prácou na VZV, môžete sa stať naším novým kolegom.
Vašou pracovnou náplňou bude:
• fyzické prebratie, vyloženie, označenie a uskladnenie
dodaného materiálu na skladové miesta
• evidenčný príjem, presuny a výdaj materiálov v
informačnom systéme
• vyhodnotenie príjmových a výdajových dokladov
súvisiacich s činnosťou v sklade
• fyzické vydávanie a vychystávanie materiálov na
základe žiadanky príp. pracovného lístka
• práca je v trojzmennej prevádzke

​K základnej mzde Vám ponúkame:
​• zmluvu na dobu neurčitú
​• nástup priamo do kmeňa spoločnosti
​• zázemie zahraničnej spoločnosti
​• mesačný bonus
​• ročný bonus
​• vernostný bonus
​• príspevok na 3. pilier DDS
​• stravné v hodnote 5,90 Eur
​• darčekové poukážky
​• príspevok pri narodení dieťaťa
​• svojich zamestnancov radi každý rok potešíme vianočnými a mikulášskymi balíčkami
​• pri okrúhlych jubileách si na nich spomenieme nie len v podobe darčeka
​• staráme sa o ich zdravie pravidelnou dávkou vitamínov
​• radi sa vzájomne spoznávame na firemných akciách ako sú športové dni, výlety, či vianočný večierok s kvalitným programom​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

​Práca je vhodná pre Vás ak:
​• ste aktívny vodič VZV
​• výhodou pre Vás je ak máte skúsenosť s prácou na VZV
​typu Retrak
​• máte skúsenosť s prácou so skenerom
​• máte zodpovednosť a zmysel pre presnosť
​• ste flexibilný a máte odolnosť voči stresu
​• ste fyzicky zdatný
​• hľadáte si dlhodobé a stabilné zamestnanie​

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.