Obchodno – technický zástupca pre Prešovský región

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 500 EUR/mesiac1350

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Obzeráš sa po zaujímavej a perspektívnej práci v stabilnej spoločnosti? Máš obchodného ducha, dar reči, rád/rada pracuješ s ľuďmi a navyše sa chceš aj naučiť niečo nové? Ak áno, potom Ti ponúkame výnimočné pracovné miesto v našom Mapei tíme 12.
* Na pozíciu obchodného zástupcu hľadáme energického, dobre naladeného človeka, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy. Náš človek musí byť starostlivý, zručný, pohotový a ideálne aj vtipný. Táto práca je náročná, hlavne zo začiatku, avšak vytrvalosť, silná vôľa a úsilie prinesie svoje ovocie.
* Sme nadnárodná spoločnosť, ktorej cieľom je dostať sa medzi päť najväčších dodávateľov stavebnej chémie na Slovensku. Pridaj sa aj Ty do nášho tímu profesionálov a pomôž nám dosiahnuť túto métu!
* Čo bude Tvojou úlohou?
* · Predaj produktov vo zverenom regióne - Prešovský kraj – okresy: Sabinov, Bardejov, Prešov, Svidník, Stropkov, Medzilaborce, Humenné, Snina, Vranov nad Topľou.
* · Prehlbovanie vzťahov a spolupráce s existujúcimi zákazníkmi a aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
* · Koordinácia priebehu zákazky z obchodného hľadiska
* · Spracovanie cenových ponúk, technologických postupov a riešení (v spolupráci s technickým oddelením), sledovanie pohľadávok
* · Informatívne merania fyzikálnych parametrov konštrukcie (vlhkosť, teplota, pevnosť) za účelom overenia, alebo odporučenia vhodnej technológie zásahu
* · Vykonávanie technického dozoru a poradenstva v priebehu realizácie stavieb
* · Plnenie stanovených cieľov a úloh
* · Administratíva a pravidelný reporting, práca v systéme CRM - Customer Relationship Management

* , po skúšobnej dobe nižší fix + finančné prémie z predaja a plnenia úloh + ročný bonus, 13. plat podľa splnenia firemných cieľov
* Čo bude Tvojou odmenou?
* · Perspektívna a zaujímavá práca v príjemnom kolektíve v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* · Motivujúce finančné ohodnotenie – provízia bez horného limitu
* · Férový a ústretový prístup
* · Flexibilná pracovná doba
* · Otvorená a neformálna firemná kultúra, príjemná atmosféra a priateľský kolektív
* · Vzdelávanie a odborný rast
* · Odmena pri pracovnom jubileu
* · Služobné vozidlo (Škoda Octavia), notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely
* · Teambuildingy, športové alebo iné spoločenské akcie
* · 5 dní extra dovolenky nad rámec zákona
* · Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* · Zamestnanecká zľava
* · Stravné aj počas dovolenky, PN, OČR
* · Multisport karta
* · Časová sloboda
* · Nadväzovanie nových kontaktov a priateľstiev

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské s maturitou – stavebné, technické zameranie
Vysokoškolské - stavebné, technické zameranie

Vodičský preukaz

B

* Požiadavky na zamestnanca
* Vzdelanie:
* · Stredoškolské s maturitou – stavebné, technické zameranie
* · Vysokoškolské - stavebné, technické zameranie
* Počítačové znalosti:
* Microsoft Excel – základy
* Microsoft Outlook – základy
* Microsoft PowerPoint – základy
* Microsoft Word - základy
* Vodičský preukaz – skupina B
* Počet rokov praxe – 3 (stavebníctvo, obchod)
* Osobnostné predpoklady a zručnosti:
* Motivácia a chuť pre prácu obchodného zástupcu
* Výborné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
* Príjemné vystupovanie
* Cieľavedomosť a vytrvalosť
* Chuť neustále sa vzdelávať a rásť spolu s firmou
* Zodpovedný prístup k práci
* Schopnosť zaujať a presvedčiť
* Dobrý time management
* Ochota cestovať a pracovať v teréne
* Loajalita
* Pozitívne myslenie a zmysel pre humor 12
* Preferujeme kandidátov, ktorí bývajú v okresoch Sabinov, Bardejov, Prešov, Svidník, Stropkov, Medzilaborce, Humenné, Snina, Vranov nad Topľou.

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Horvatová
Tel.: +421905815260
E-mail: poslať životopis