Predajca nábytku

linea - D s.r.o.

Miesto práce
Linea - D s.r.o., Partizánska, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac- nástupný dochádzkový bonus vo výške 100,- EUR - nástupná mzda vrátane dochádzkového bonusu - 1000,- EUR (bez provízie) - provízia v závislosti od osobného výkonu (predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia, odborné poradenstvo a predaj produktov v našom showroome

- práca s pokladňou, fakturácia

- spracovanie cenníkov

- plánovanie dopravy

- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi

- starostlivosť o chod showroomu   ( vzhľad a dizajn, vrátane pravidelných úprav, plánovanie predajných akcií a pod.

- jednozmenná prevádzka  - pondelok-piatok 9-17h

- atraktívny provízny systém, prémie a odmeny v závislosti od osobného výkonu

- preplácanie nadčasov

- stravovanie v podnikovej jedálni

- zamestnanecké zľavy

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme

V prípade záujmu o ponúkanú prácu pošlite svoj životopis. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré prezentačné schopnosti a príjemné vystupovanie

- schopnosť samostatne sa rozhodovať a organizovať si prácu

- cit pre dizajn, kreatívnosť

- lojálnosť

- orientácia na dosahovanie výsledkov

- skúsenosti a vzdelanie z oblasti interiérového dizajnu, nábytkárstva a architektúry sú výhodou.

Linea-D, s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá vyrába a navrhuje kvalitný, nadčasový a designový nábytok. Pracujeme s tradičnými, ako aj najmodernejšími materiálmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov