Brigáda na marketingovom oddelení

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša centrála v Bratislave hľadá posilu na marketingové oddelenie. Táto pozícia je vhodná pre študenta VŠ nakoľko ide o prácu na dohodu o brigádnickej práci študenta.

Čo všetko ťa u nás čaká?

  • správa produktového portfólia,
  • pomoc pri listingu produktov,
  • práca v interných systémoch spoločnosti.

Po zaučení možnosť občasnej práce z domu.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť Reagovať na ponuku nižšie. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

  • chuť učiť sa nové veci
  • zodpovedný prístup k práci
  • spoľahlivosť
  • tímový hráč

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bibiana Šarvaicová
E-mail: poslať životopis