Skladník/Vodič VZV Beckov

JOB FARM s.r.o.

Miesto práce
Beckov
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 250 EUR/mesiac• Príplatok za popoludňajšiu zmenu vo výške 0,20€/hod. • Dochádzkový bonus vo výške 50€/mesiac. • Výkonnostný bonus vo výške 50€/mesiac. • Príplatok za nadčasové hodiny + 25%. • Príplatok za prácu v sobotu + 50%. • Stravné v hodnote 5,85€/deň (elektronická karta DOXX).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plynulé a presné rozmiestnenie tovaru v sklade na VZV
- vyskladnenie tovaru v súlade so schválenými postupmi
- manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických zariadení (skener...)
- správne naloženie paliet do návesu
- práca podľa pravidiel BOZP a interných pravidiel
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- balenie, váženie, inventarizácia a práca so skenerom

• Práca v tichom pracovnom prostredí bez rušivého hluku.
• Práca OBMEDZENÁ NA DVE SMENY.
• Príplatok za popoludňajšiu zmenu vo výške 0,20€/hod.
• Dochádzkový bonus vo výške 50€/mesiac.
• Výkonnostný bonus vo výške 50€/mesiac.
• Možnosť práce nadčas.
• Príplatok za nadčasové hodiny + 25%.
• Príplatok za prácu v sobotu + 50%.
• Stravné v hodnote 5,85€/deň (elektronická karta DOXX).

Informácie o výberovom konaní

• Zvozová doprava z Trenčína, Kostolnej a Piešťan
• Poskytneme profesionálne 3-dňové školenie a preukaz na NZV ako aj potravinársky preukaz
• Práce na DPP (dohoda o vykonaní práce), DPČ (dohoda o pracovnej činnosti) alebo uzatvorenie pracovného pomeru na plný úväzok HPP.
• Nástup možný ihneď alebo po dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľká medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu a predaj potravín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič VZV

Počet rokov praxe

1

- základné systémové zručnosti a znalosť práce s PC
- skúsenosti s rýchlym a presným spracovaním väčšieho objemu informácií
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- vítame skúsenosti z oblasti logistiky/distribúcie
- oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou, prípadne zabezpečíme školenie
- dobrý zdravotný stav a zvládanie práce vo výškach

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov