Zaujímavá práca pre skladníkov s VZV _ víkendy voľné

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiac6,36€/hod brutto. Možnosť zárobku od 1300 € do 1450€ brutto/mesiac.

Popis práce

Hľadáte perspektívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti? Do tímu priberáme nových ľudí. Ponúkame slušný plat, bonusy a benefity. Zálohy podľa Vašej potreby.
U nás sa zamestná každý, kto má skúsenosti s prácou v sklade.

Hlavnou náplňou práce je:
- zaskladňovanie a vyskladňovanie dielcov
- práca s VZV
- komunikácia s dopravcami, objednávanie prepráv
- spracovanie pohybov dielcov v systéme Host, Access, Excel

Ponúkame

variabilná zložka do 1,59€ /hod
- dochádzkový bonus do 980€/rok
- 13. aj 14. plat!
- náborový bonus do 600€
- príspevok pri odporučení nového zamestnanca do 600€
- príspevok na vlastnú dopravu

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- práca na 3 zmeny
- skúsenosti s prácou na VZV podmienkou (prepadnuté papiere obnovíme)

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Hanková
Tel.: +421907901714
E-mail: poslať životopis