Hľadáme šikovných skladníkov s VZV do skladu v Novom Meste nad Váhom_zaujímavá mzda

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 125 - 1 450 EUR/mesiacZákladná mzda 1025 €/brutto + 100€ variabilná zložka, možnosť zárobku 1450 € brutto.

Popis práce

Hľadáte prácu s bezplatnou dopravou vo viaczmennej prevádzke, kde si môžete dobre zarobiť? Práve ste ju našli! Ponúkame príležitosť pre začiatočníkov, ale aj pre skúseného skladníka s VZV oprávnením. Dobrá dopravná dostupnosť vám umožní cestovať vlastným autom alebo využívať zvozovú dopravu.

Náplň práce:
- Dopĺňanie obalov na výrobné linky, zberanie prázdnych obalov, triedenie, balenie.
- Zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu.
- Príprava materiálu pre expedíciu.
- Práca s VZV

Ponúkame

- bezplatná doprava (vid. ňižšie)
- výborné platové ohodnotenie
- 13. a 14.-ty plat
- 100 € variabilná zložka mzdy
- zabezpečené stravovanie priamo v závode + finančný príspevok na stravovanie za víkendy, sviatky a nočné zmeny.

Bezplatná doprava zo smeru Trenčín a Piešťany:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové/Piešťany (Vrbové-nám. - Piešťany - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).
- možnosť príspevku na ubytovanie vo výške 150€/mes. (podmienkou je vzdialenosť trvalého bydliska min. 200 km)

Požadujeme

Ochota pracovať v sklade
Práca na 3 alebo 4 zmeny.
Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci.

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Jančová
Tel.: +421918790716
E-mail: poslať životopis