Logo encare, s.r.o.

Obchodný manažér/ka pre firemný segment

encare, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 4 000 EUR/mesiac- Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností kandidáta - Základná mesačná mzda sa skladá z pevnej a pohyblivej časti, ktorá závisí od plnenia stanovených mesačných úloh a plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie potencionálnych klientov,
  • individuálna starostlivosť o existujúcich klientov,
  • sledovanie a vyhodnocovanie požiadaviek klienta,
  • priamy predaj v B2B segmente,
  • budovanie a rozvíjanie dlhodobých obchodných vzťahov s klientmi.

  • individuálny tréningový program,
  • koučing priamo v teréne,
  • motivačný bonusový systém,
  • pravidelné školenia týkajúce sa predaja a ponúkaných produktov,
  • služobný automobil,
  • služobný telefón,
  • služobný notebook.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú kontaktovaní iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

  • dynamická osobnosť, ktorá miluje úspech a je neustále ochotná učiť sa
  • zodpovednosť, rešpekt a výnimočnosť ako osobnostné hodnoty uchádzača
  • zmysel pre samostatnosť a organizáciu práce
  • veľmi dobré prezentačné schopnosti
  • silné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • flexibilita
  • príjemné vystupovanie
  • obchodný duch
  • skúsenosti v oblasti energetiky vítané, nie je to však podmienka

Encare s.r.o. je stabilnou a kontinuálne rastúcou spoločnosťou v segmente energetiky, podľa metodiky Financial Times sme sa zaradili do TOP 10 najrýchlejšie rastúcich firiem na Slovensku. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme dodávku elektriny a zemného plynu, rovnako, ako poradenstvo a dodatkové energetické služby.
• Predaj elektrickej energie a plynu
• Inovatívne projekty pre energetickú optimalizáciu
• Tím aktuálne 10 ľudí
• BA – Rusovská cesta 20

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Srnec
E-mail: poslať životopis