Logo Activa Slovakia s.r.o.

Obchodný zástupca kancelárske potreby Košice

Activa Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od Tebou dosiahnutých výsledkov. U nás máš možnosť platového i kariérneho rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
- udržiavanie, prehlbovanie a rozširovanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- tvorba cenových ponúk, súťažných podkladov
- prezentácia spoločnosti, jej produktov a ňou poskytovaných služieb
- reportovanie a prezentácia výsledkov priamemu nadriadenému
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov, cieľov spoločnosti a zverených úloh
- aktívna účasť na poradách a školeniach spoločnosti

- ohodnotenie podľa výkonov, výška zárobku nie je limitovaná
- plne firmou hradené stravné vo forme finančného príspevku
- služobné vozidlo
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- ročná odmena (podľa dosiahnutých výsledkov)
- vernostné odmeny (podľa počtu odpracovaných rokov)
a množstvo ďaľších benefitov

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím žiadosť o zamestnanie spolu s CV na uvedenú e-mailovú adresu. Do predmetu správy uveď prosím "OZKE".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme práve Teba, ak si:
- pozitívny, priateľský a rád spoznávaš nových ľudí
- dynamický, súťaživý a nerád prehrávaš
- férový, úprimný a držíš svoje slovo
- dobre a rád komunikuješ
- veľa sa pýtaš a ešte viacej načúvaš
- máš dobré nápady a vôľu ich realizovať
- rád sa učíš nové veci a nebojíš sa výziev
- rád pracuješ sám a zodpovedáš si za svoje výsledky a teda aj svoje ohodnotenie
- chceš niečo dokázať prostredníctvom vlastného nasadenia bez ohľadu na Tvoje vzdelanie či skúsenosti
- ovládaš prácu s XLS

Silná spoločnosť s popredným postavením na trhu v predaji kancelárskych potrieb, hygienických potrieb a občerstvenia. Našim cieľom je dlhodobo poskytovať komplexné, kvalitné a spoľahlivé dodávky služieb a produktov pre firmy a podnikateľské subjekty na slovenskom trhu. www.activa.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Mitana
E-mail: poslať životopis